Current Moon Phase

First Quarter Moon
First Quarter Moon

The moon is currently in Libra
The moon is 7 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

الگوی انرژیکی مارس در نشان خرچنگ

الگوی انرژیکی مارس در نشان خرچنگ

 

الگوی انرژیکی مارس در شان خرچنگ .. ایا شما آن بخش از سفر قهرمان‌تان را به یاد دارید که با جنگیدن توانستید از بیم میلیونها اسپرم، حیات را از آن خود کنید؟ این همان ظهور اولیه مارس است در آبهای حیات بخش رحم مادر.

روحیه جنگیدن و شوق تجربه زندگی.‌ در اسطوره افرینش بابلی، لوح چهارم، مردوک باید با مادرش نبرد کند. مردوک تیه‌مت را به نبردی تن‌به‌تن میخواند و آن را دوپاره میکند. بخشی از بدن مادر را در بالا بعنوان اسمان قرار میدهد و جهان آشکاره را خلق میکند. مردوک نمادی از عملکرد مارس است که حتی به روش‌های بیرحمانه، واقعیت‌های دنیای بیرون را بنا میدهد. قطع بدن تیه‌مت بخاطر احساس خشم مردوک بود از تیه‌مت و این خشم در سطوح روانشناختی ابزاری میشود برای شکل گیری اصل فعال درون.. یعنی ایجاد یک زندگی فردی.

انرژی مارس در خرچنگ همانند انرژی مردوک است..‌طغیانی از احساس که میتواند بسیاری از الگوهای قدیمی خانوادگی، احساسی را تغییر دهد.. این انرژی در حقیقت یک رزم است علیه احساسات گیر افتاده در روان و کالبد عاطفی‌.

 

با انرژی مارس در نشان خرچنگ و ماه کامل عقرب و پلوتو برگشتی، نخواهید چیزی را پنهان کنید.. نخواهید که فقط سرهای هیدرا را قطع کنید.. انرژیهای پنهان را ببینید و برای حل انها از روش های درونی و ریشه ای اما واقع بینانه استفاده کنید.

 

در پیج اینستاگرامم اسطوره دیگری را در این راستا گفته ام که میتوانید بشنوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *