Current Moon Phase

First Quarter Moon
First Quarter Moon

The moon is currently in Libra
The moon is 7 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

مرکوری در لیبرا، هومئوستازی و پرانایاما

مرکوری در لیبرا، هومئوستازی و پرانایاما

 

هر بخش از زودیاک دارای کیفیت منحصر بفردی از انرژی است که برای پرورش استعدادها و یا توانایی‌هایی خاص در اختیار شما قرار میگیرند.‌ در ترنزیت سیارات، انها بخش‌هایی از نمودار تولد شما را فعال میکنند که اگاهی و رشد تکاملی در آن بخش متمرکز میشود. اکنون مرکوری هم به انرژیهای ونوس در لیبرا پیوسته است.

در سطح و بیان کلی، مرکوری نماد ارتباطات و بیان و تفکر است و حال با انرژی حضور در لیبرای صلح‌جو بدنبال نگرشهایی صلح آمیز است و در کنار انرژی ونوس کمک میکند تا در تمامی ارتباطات و تصمیم گیریها دوطرف داستان را نگاه کنید و بعد تصمیم بگیرید یا حتی قضاوت کنید. از انجا که در این تزنزیت به رویارویی با کایرن میرود، پیامها و صحبت‌ها میتواند طعم گلایه و کنایه را بگیرد…‌ این یک تزنزین طولانی مدت است چرا که مرکوری روی 25 درجه لیبرا حرکت برگشتی خود را آغاز میکند و تا ده درجه لیبرا به عقب بازگشت میکند. بنابراین تصمیمات و انتخابها و ارتباطات در طول این برگشتی میتواند تغییراتی را به خود بگیرد. بنظر درسهای لیبرا در طول این برگشتی دوباره بشما یاداوری میشود.

بنابراین به نمودار تولدتان نگاه کنید.. خانه و سیاراتی که در این نشان‌قرار گرفته اند در طول 48 روز آینده با انرژی مرکوری در این نشان، فرایندها و شبکه های ذهنی جدیدی را خلق خواهند کرد. نشان لیبرا از لحاظ مدیکال آسترولوژی بیانگر هومئوستازی است..‌یعنی حفظ شرایط پایدار و متعادل و انرژی مرکوری در این نشان پردازش مغزی را با تجربیات حسی تلفیق کرده و کمک میکند که ذهن، احساسات خود را آنالیز و تعریف مجدد کرده به آنها معنایی جدید دهد. بنابراین در طول این ترنزیت بسیار مهم است که تمرین‌های تنفسی پرانایاما را انجام دهید..‌

از انجا که مرکوری در همین نشان برگشتی میشود، افکار با تداعی خاطرات و یا احساسات قدیمی انها را مرور کرده و از انچه در حال یادگیری ان هستیم معنای جدیدی را برداشت میکند.

 

در نهایت اینکه

انرژی مرکوری تنها حرکت در راه‌ها و ارتباطات دنیای ماده معنا پیدا نمیکند. مرکوری ارتباطات و حرکت‌های سیستم عصبی را نیز در کنترل خود دارد.. ارتباط هزاران نورون عصبی و شبکه های اعصاب که در نهایت سبستم عصبی را تشکیل میدهد و حرکت و جریان عصبی میان این شبکه‌ها. در اصل سیگنال‌های کل ارگانیسم و مسیرهای شگفت انگیز خلقت را او رهبری میکند بنابراین در طول این تزنزیت تنرینهای تنفسب پرانایاما را انجام دهید.
خود واژه پرانایاما ترکیب دوواژه پرا و نا است به معنای نیرویی همواره در حرکت.

نشانهای هوا در طول این تزنزیت مواد غذایی را استفاده کنند که خون را اسیدی نکند.. یعنی از خورون سردی‌جات بپرهیزید.

یک پاسخ

  1. سلام
    چقدر خوشحالم پیج شمارو پیدا کردم .بعد از سالها نیاز عمیقی پیدا کردم تا در مورد قدرت های درونی ام تحقیق کنم و به بهترین جایی که میشد،هدایت شدم یعنی این سایت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *