Current Moon Phase

Full Moon
Full Moon

The moon is currently in Scorpio
The moon is 14 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

وارونا و گرفتگی 31 فروردین

 

داشتم با یه دوست حرف میزدم.. گفتم من نمیدونم چرا دلشوره دارم! خندید و گفت اخه اخر این ماه گرفتگیه!! گفتم چه ربطی داره.. گفت نمیدونم.. همینجوری گفتم!!
بعد از تمام شدن مکالمه رفتم و چارت گرفتگی رو دیدم.. چیز عجیبی نداشت بنظرم. یه گرفتگی روی ۲۹ درجه قوچ که در مربع هست با پلوتو روی صفر درجه.. بعد ناگهان یه رایحه خورد توی صورتم.. هو الاول و الاخر.. منم اولین و اخرین. به خودم گفتم دیگه داری شورشو درمیاری. همه چیز و میخوای ربط بدی به مادرمقدس!
اما یه چیزی بهم میگفت این نیست.. یه چیزی پنهان بود.. استرویدها رو دراوردم.. چیزی نبود که توجهم و جلب کنه..
یه کم عمیق‌تر.. و وارونا… همین بود.. همین..‌ روی ۵ درجه لئو و در یه مربع با این گرفتگی که تشکیل صلیب ثابت باز و داده.

وارونا

وارونا حدودا ۲۸۰ سال دوره مداری‌اش هست و در حال حاضر بعنوان یه جرم فرانپتونی در میان اولین سیارات بعد از پلوتو قرار میگیره.. احتمالا در سالیان اینده که من نیستم، بعنوان یه سیاره طبقه بندی میشه. قطر وارونا ۷۸۳ کیلومتر هست و بنابراین جسم بزرگی بشمار میره وچرخش سریعی داره که با توجه به بزرگی که داره نادر هست. اثاری از یخ و متان روی سطح‌اش دیده شده و از همه مهمتر، سطح اون قرمز رنگ هست!
وارونا در سنت ودایی، تجسم اقتدار الهی است. حامی قوانین کیهانی و انسانی .. ساتیا (حقیقت و فضیلت) و ریتا (نظم طبیعی، نظم انسانی) .
وارونا را خدای خدایان میدانستند، او دارای همه صفات بود.. او‌ یکی از قدیمی‌ترین خدایان ودایی است که در ادبیات هندو و در اولین سروده‌های ریگودا از او یاد شده. در ریگودا از او بعنوان کسی که مسیر باد را میداند یاد میشود. در سانسکریت به معنای کسی که تمام جهان را در بر میگیرد است. او مظهر اسمان است و ستاره ها چشمان او هستند. او در متون جدیدتر نگهبان غرب است، بنابراین او با ستاره انتارس و سوار نگهبان غرب/ دجال از چهار سوار سلطنتی پرشیا مرتبط است. در چهار سوار اخرالزمان نیز ما اسب دجال را داریم.
۷:چون بره مهر چهارم را گشود، صدای موجود زنده چهارم را شنیدم که گفت: «بیا!» ۸:ناگاه اسب رنگ پریده‌ای ظاهر شد که سوارش «مرگ» نام داشت. به دنبال او اسب دیگری می‌آمد که نام سوارش «هیدیس» بود. به آنها، اختیار و قدرت داده شد تا یک چهارم زمین را بوسیله جنگ، قحطی، بیماری و جانوران وحشی نابود کنند.
— مکاشفه یوحنا، باب ۶
در مکاشفهٔ یوحنا مستقیماً از سوار چهارم نام برده شده‌است و آن نام مرگ است. برخلاف سه سوار دیگر این سوار چیزی را حمل نمی‌کند اما همراه وی یک سوار به نام هادس می‌آید. اگرچه در بعضی نقاشی‌ها سوار چهارم در حال حمل داس دسته‌بلند، شمشیر یا دیگر وسایل تصویر شده‌است.
رنگ این اسب در انجیل‌های اولیه (به زبان یونانی) خلوروس (χλωρός) نامیده شده‌است[۴] که هر دو معنی سبز/سبز مایل به زرد و رنگ پریده را همزمان می‌دهد.[۵] اما معمولاً به «رنگ‌پریده» ترجمه شده و دلیلش این است که مترجمان بیشتر بر این اصل تکیه داشته‌اند که رنگ‌پریده بیشتر به نماد مرگ نزدیکی دارد زیرا جسد انسان نیز رنگ‌پریده‌است.[۲][۶] در بعضی از تصاویر جدید، این سوار به‌رنگ سبز تصویر شده‌است.[۷]
جملهٔ «به آن‌ها اختیار و قدرت داده شد تا یک چهارم زمین را بوسیله جنگ، قحطی، بیماری و جانوران وحشی نابود کند» معمولاً اشاره به سوار چهارم و هادس تعبیر می‌شود،[۳][۸] اما بعضی از منابع برداشت‌شان این است که به چهار اسب‌سوار این اختیار داده شده‌است.
وارونا نماد حکمت قادر مطلق و مبارزه با تبعیض است. او پادشاهی است که نظم و هماهنگی را در همه قلمروهای خود تضمین میکند. او یاداور میشود که زندگی و مرگ در اختیار انسان نیست و انسان می بایست تا زمانی که روی زمین‌است یه قوانین اخلاقی آن احترام بگذارد. او مجازات کننده دروغگویان و کسانی است که پیمان‌ها را زیر پا میگذارند. او قدرت نَفَس و ظرفیت شفابخشی آن را یاداور میشود.. جهان در حال نفس کشیدن است.. همه چیز منبسط و منقبض میشود و این یاداور قانون طبیعی جهان و اصل ریتم در مورد تمرکز و تسلیم است که اجازه میدهد انرژیهای درونی و بیرونی، جهان اکبر و جهان اصغر بطور متعادل کار کنند.

همبستگی های زیر در مورد وارونا جالب توجه است:

در 3 سپتامبر 1773 – در زمان پیوند دقیق وارونا با خورشید، پیمان صلح پاریس منعقد شد: اروپا اجازه داده بود کشور مستقل جدید، ایالات متحده آمریکا وجود داشته باشد. (شما بخوانید امریکا تبدیل به شرکت سهامی تحت مالکیت انگلیس)
در 2 مارس 1917 – در طول دقیق ترین پیوند وارونا با خورشید، امپراتور روسیه نیکلای (نیکولاس) دوم از سلطنت کناره گیری کرد. یک سال پس از آن، دوباره در طول پیوند وارونا با خورشید، معاهده برست منعقد شد. این به جنگ بین روسیه و آلمان پایان داد و روسیه جدیدی ظهور کرد.
در 5 ژوئن 1981 – مرکز خدمات بهداشت عمومی در سانفرانسیسکو از شیوع ذات‌الریه در میان همجنس گرایان اطلاع داد. تحقیقات ویژه نشان داده بود که کاهش شدید ایمنی سلولی مشاهده رخ داده است. این اولین اطلاعیه در مورد بیماری جدیدی بود که امروز ایدز نام دارد. تنها جنبه اصلی خورشید در این روز، پیوند بسیار دقیق با وارونا است.
بلایای طبیعی همانند طوفان و گردباد و زمین لرزه با ورونا مرتبط هستند. وارونا بعنوان چهره برتر حق و برقرارکننده نظم میتواند به عنوان نابود کننده جمعیت زیادی از انسانها باشد که نظم طبیعی سیاره را بر هم زده‌اند. برخی رویدادهای مهم و منفی ورونا شامل حادثه انفجار شاتل فضایی چلنجر، انفجار چرنوبیل و ترور رییس جمهور کندی است.
و مفهوم جالب دیگر در ارتباط با وارونا این است که در زمان تولد اسلام وارونا در پیوند با خورشید در خرچنگ‌ بوده است.

و گرفتگی 20 اپریل 2023

حال در تاریخ ۲۰ اپریل در حالیکه ورونا در گرفتگی دخیل بوده و در مقابل پلوتو قدعلم کرده است ایا باید منتظر جنگ‌جهانی سوم بود؟
ایا ممکن است غرب بخاطر سالها استثمار کشورهای دیگر اکنون به مرحله پاسخگوئی رسیده باشد؟؟ از یاد نبریم که دول غربی سالها با چپاول خاورمیانه و افریقا، با راه اندازی تنش و درگیری همواره منابع زمینی و انسانی این کشورها را به یغما برده اند و اکنون که سوارسلطنتی غرب فعال شده براستی زمان سقوط و اضمحلال غرب فرا رسیده؟؟
من پیشگو نیستم اما ایمان دارم برای فانیانی که عدالت و نظم جهانی را بر هم زده اند این گرفتگی نقطه آغاز ملاقات با روی عدالت وارونا خواهد بود.
او هم شدت و هم رحمت است.
به امید برقراری عدالت الهی
ماریا

9 پاسخ

 1. مارياي عزيز بيكران سپاس براي نشر آگاهي، دادار پروردگار خوش نقشي را بر صحيفه اين عالم مي كشد تا به قول حضرت حافظ
  خوش به جاي خويشتن بود اين نشست خسروي
  تا نشيند هر كسي اكنون به جاي خويشتن

 2. خداوندم
  به اختیار تو
  به اراده تو
  به طریق تو
  به وقت تو
  تنها تکیه گاهی
  سپاس ماریا جانم🤍

 3. خواهر عزیزم بانو ماریا
  درود بر شما
  سپاس فراوان بخاطر مطالب مهم .
  این موارد
  در حقیقت همان کهن الگوها هستند که هزاران هزار مرتبه بطور مشابه یا یکسان تکرار شده اند و
  حوادث مهم را در تاریخ رقم زده اند.
  انشاءالله همواره
  شاد و سلامت،پیروز و موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *