Current Moon Phase

Waning Gibbous Moon
Waning Gibbous Moon

The moon is currently in Aquarius
The moon is 17 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

ماه کامل خوشه، بخشش و التیام

تحلیل آسترولوژی ماه کامل نشان خوشه

 

ای کاش چکش‌های دلِ به روشنی ضربه زده
مرا از تارهای شک و تردید برهاندم
باشد که سیمای زنگار زده مرا
درخشان تر کند
باشد که در سکوت
دوباره تطهیر شوم.

راینر ماریا ریلکه”

ماه کامل خوشه در 27 اسفند ساعت ۱۰:۴۵ دقیقه به وقت ایران ما را به مرحله دیگری برای رهایی از تمام گذشته های احساسی و خاطرات فرا میخواند.‌

انرژی باکره ما را با طبیعی‌ترین انرژیهای خود پبوند میدهد. عنصر خاک باکره ما را با خالص‌ترین استعدادها و خواسته های درونی خود در اتصال قرار میدهد و بهبودی تنها زمانی رخ میدهد که ما به انرژی های اصیل و معنوی خود متصل شویم.

استلیوم‌ نشان‌ماهی

مرکوری،خورشید، ژوپیتر و نپتون همگی در روبروی این ماه کامل قرار دارند که نیاز به عقب‌نشینی را الزام و ما را وادار میکند در سطح عمیق تری با احساسات فروخورده خود ارتباط بگیریم.‌این ارتباط میتواند راه حل مشکلات را که در درون ما هستند بما نشان دهد.‌

پلوتو و ماه کامل خوشه

باکره و پلوتو هر دو یک نقطه مشترک دارند. محدودیتهایی که بما رشد میدهد. در این ماه کامل حضور پلوتو اجازه میدهد محدودیت هایی که ما را به گذشته زنجیر کرده اند را دوباره تجربه و خود را از انها رها کنیم.‌ما باید برای رشد حرکت و تغییر کنیم و باید ماهیت چرخه ای زندگی یعنی تولد، تحول و مرگ را بپذیریم. این ماه کامل خوشه دقیقا در نقطه ای است که ما باید از احساسات درونی خود آگاه شویم و در جهت بهبود آن قدم برداریم ..  زمانی است که نوعی تغییر درونی در حال شکل گیری است و ما میتوانیم به درد دل با خود بنشینیم و به احساساتمان عشق و محبت هدیه دهیم ، زیرا قدرت شفا دادن ابعاد عاطفی مان فعال میشود.

در طول این انرژی ممکن است احساسات برانگیخته شود و این فرصتی است که  یاد بگیریم برای دوست داشته شدن لازم نیست کامل باشیم و مهم تر از همه نیاز نیست که همیشه تصمیم کامل و درست را بگیریم.. نیازی نیست از اقدامات گذشته ی خود پشیمان باشیم ، این ها همه جزئی از مسیر تکامل و روح ما بوده اند.

 

ماه کامل خوشه و قدرت بخشش

این ماه کامل به ما قدرت بخشش خود را اعطا میکند ، به این علت که بخشش یکی از سخت ترین اشکال رهایی است و به ویژه در همین لحظات ما بیشتر از هروقت دیگری احتیاج به بخشش خود داریم، وقتی خشم نسبت به خود و یا دیگران را نگه میداریم توانایی خود را برای دیدن واضح و جذب انرژی مورد نیاز خود مسدود می کنیم ما را در یک الگوی ارتعاشی پایین نگه می دارد و توانایی احساس و ابراز قدردانی همراه با عشق و شفقت را از ما می گیرد.

همانطور که در این ماه کامل سفر می کنید، از خود بپرسید که چه چیزی را باید ببخشید. آیا برای چیزی باید خود را ببخشید یا دیگری را ببخشید؟

 

ماه کامل خوشه و کمال

بخش دیگری از خوشه حول محور کمال می چرخد. وقتی با طرف سایه هماهنگ می شویم، از خود انتظار داریم که همه پاسخ ها را بدانیم. تعادل ظریفی بین اینکه چقدر می توانیم آگاهانه کنترل کنیم و چه چیزی را باید به عنوان سرنوشت بپذیریم وجود دارد. در حالی که همیشه اراده آزاد وجود دارد، بخشی از ما نیز وجود دارد که به آگاهی بالاتر کیهان متصل است و ناخودآگاه ما را به موقعیت‌هایی سوق می‌دهد تا بتوانیم درس‌هایی را که در این زندگی نیاز داریم بیاموزیم.

 

پذیرش نقص ها،گامی بزرگ برای بهبودی

از طریق پذیرفتن نواقص خود، به خود اجازه می دهیم که به طور حقیقی در زندگی طاهر شویم. بله، ممکن است اشتباه کنیم و تصمیمات اشتباه بگیریم و قبل از موفقیت بارها شکست بخوریم. اشتباهات بخشی از فرآیند تکامل هستند و این فرآیند برای هرکس متفاوت است. هر یک از ما در حال زندگی در مسیر کارمایی خود هستیم و این مسیر شامل پیچ و خم های زیادی است.

عنصر حاکم به این ماه خاک است و خوشه دقیقا نقطه ای است ، که ما با دستان خود میخواهیم امنیت را خلق کنیم ..

حالا سوالات مطرح شده مفهوم پیدا میکنند ..

ما چه چیزی را میخواهیم خلق کنیم ، چه چیزهای منسوخ شده ای همچنان در جریان هستند و نیروی حیات را در وجود ما مختل کرده اند؟

از انرژی این ماه کامل استفاده کنید تا خود را ببخشید، به زندگی خود اعتماد کنید و بدانید که هر اشتباهی یک درس است و هر سختی فرصتی برای تکامل انرژی شما. نیاز به کامل بودن را رها کنید. بخشی از خود را که بیش از حد نگران آینده است، درمان کنید زیرا احساس می کنید که می توانید نتیجه را کنترل کنید. چیزی که اکنون به آن احتیاج دارید، تعادلی بین اقدام در زمان نیاز و اعتماد به جریان زندگی خود است ، آن را بیابید.

 

توصیه ها :

بخش دیگری از انرژی خوشه مربوط به سلامتی میباشد و در اینجا همه ی ابعاد سلامتی اعم از سلامت احساسی , جسمانی و روانی ما مطرح است ..

ما باید مجددا به بررسی روتین زندگی خود بپردازیم ، که در حال پرورش چه عادات ناسالم و مخربی هستیم و در قسمت دیگر چه اقداماتی برای بهبود خود میخواهیم اتخاذ کنیم این لزوما به معنای نیاز به یک تغییر بزرگ نیست. گاهی فقط احتیاج به یک تغییر کوچک است که همان تبدیل به جرقه ای میشود برای شعله ور شدن ،

مثلا میتوانیم تصمیم بگیریم که صبح ها زود از خواب بیدار شویم ،

یا به گیاهان خود آب دهیم ، یوگا و مدیتیشن را در روتین روزانه بگنجانیم

رژیم غذایی جدیدی را دنبال کنیم ،

در طول روز با خود تمرین کنیم جز حقیقت نگوییم ،

دیگران را قضاوت نکنیم

در مواقع و اتفاقات تکراری عملکرد قدیمی خود را بررسی و روشی جدید را انتخاب کنیم ،

و هرچیزی که فکر میکنید میتواند شما را در ارتعاش بالاتری نسبت به گذشته تان قرار دهد ، انجام دهید ..

مهم نیست چه چیزی ،

فقط شروع کنید ..

 

 

تاثیر ماه کامل نشان خوشه بر نشان های زودیاک

قوچ ها :

این ماه کامل در ششمین خانه یعنی سلامتی شماست، به فکر راه‌هایی برای ایجاد تعادل بیشتر در زندگی روزمره خود باشید و در کنار این ها ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که از نظر حرفه ای در جهت جدیدی حرکت کنید و به دنبال مسیر هایی غیر از روند گذشته باشید.

 

تارس ها :

این ماه کامل در پنجمین خانه یعنی خلاقیت شماست، این ماه کامل میتواند برای شما همراه با بروز خلاقیت و هیجان باشد ، بیان خود را تقویت کنید. وقت آن است که صاحب صدای خود شوید و یک جهش جدید به سوی ایمان و قبول حقیقت قلبی خود داشته باشید.

 

دو قلو ها :

این ماه کامل در چهارمین خانه یعنی زندگی خانگی شماست و شما را وادار می کند تا در مورد چگونگی بهبود تعادل بین کار و زندگی فکر کنید. بخشی از این امر می تواند کنار گذاشتن عقلانیت باشد تا رویاهای شغلی خود را مجددا جستجو کنید و در جهت آن حرکت کنید.

خرچنگ ها :

این ماه کامل در سومین خانه یعنی ارتباطات شماست ، میل شما برای معاشرت و یادگیری افزایش می یابد  و اگر بتوانید این کار را به صورت انفرادی با یک شریک یا دوست عزیز انجام دهید، به ویژه راضی خواهید بود و میتواند مسائل را به خوبی پیش ببرید.

لئو ها :

این ماه کامل در دومین خانه یعنی ارزش ها و درآمد شماست ،  ممکن است باعث شود که برای قطع رابطه کاری که دیگر احساس ارزشمندی در شما ایجاد نمی کند، احساس انگیزه کنید. در عین حال، به خوبی میتوانید احساسات پیچیده اما مهمی را در رابطه یا پیوندی که نزدیک شما به وجود آمده است، بپذیرید.

 

خوشه ها :

این ماه کامل در نشانه شما و در اولین خانه است ، شما بسیار احساساتی، حساس و قادر خواهید بود از شهود خود استفاده کنید. وقت آن است که آنچه را که واقعاً نیاز دارید، بپذیرید و بگویید و اقدامات لازمه برای بهبود عملکرد و زندگیتان را انجام دهید

 

ترازو ها :

این ماه کامل در دوازدهمین خانه یعنی ابعاد معنوی و ناخودآگاه شماست ،زمانی است برای استراحت، شارژ مجدد، و روشن شدن مسیر هایی که همیشه در بخش فانتزی های شما قرار داشتند و در طی این مدت قادر به شناخت و ساخت چیزهای جدید خواهید بود.

 

عقرب ها :

این ماه کامل در یازدهمین خانه یعنی شبکه شماست ، و به شما نشان می دهد که چقدر می خواهید احساس کنید که عضوی از یک تیم پویا و موثر هستید. برای رسیدن به اهداف خود به همکاران، همسالان و دوستان خود تکیه کنید.

 

کماندار ها :

این ماه کامل در دهمین خانه یعنی مسیر شغلی شماست، احتمالاً در قله کوه حرفه ای هستید که ماه ها به دنبال آن بوده اید. در نظر بگیرید که از اینجا به کجا می‌روید و تغییراتی را که می‌توانید برای موفقیت بیشتر انجام دهید، در نظر بگیرید.

 

کپریکورن ها :

این ماه کامل در نهمین خانه یعنی دانش و آگاهی گسترده شماست، می‌توانید به راه‌هایی فکر کنید که هیجان بیشتری را به زندگی خود وارد کنید. روال معمولی شما از شور و نشاط سابق گذشته است، و زمان آن فرا رسیده است که اجازه دهید قلبتان شما را به فصل بعدی هدایت کند.

آکواریوس ها :

این ماه کامل در خانه هشتم یعنی تحولات شماست ، متوجه خواهید شد که برای احساس آرامش بیشتر و بازتر شدن در نزدیکترین پیوند خود به چه چیزی نیاز دارید. در نظر بگیرید که قلب خود را کمی بیشتر از حد معمول الویت قرار دهید و خواسته های آن را احساس کنید.

 

ماهی ها :

این ماه کامل در هفتمین خانه یعنی شراکت شماست، این لحظه تماماً در مورد انعکاس روابط یک به یک – و ایجاد تعادل بین استفاده از عینک خوشبینی همیشگی شما و پذیرش واقعیت است و باید بتوانید از حس قربانی بودن خارج شوید و روش جدیدی را پیش بگیرید.

 

با عشق فراوان _ معصومه_ ♥

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *