Current Moon Phase

Full Moon
Full Moon

The moon is currently in Scorpio
The moon is 15 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

تحلیل آسترولوژی هفته دوم اسفند – احساس مقدس درونی شما

 

این هفته همه چیز مربوط به احساس مقدس درونی شماست. یک دعوت کیهانی تا احساسات و افکار شما را به دنیای عرفان و اشراق و شهود ببرد.

یکشنبه: Sun Sextile Node
مهر و شفقت خورشید ماهی، در گذشته های سخت جریان می یابند و فرصتی می آفرینند برای بخشش و پشت سر گذاشتن لحظات سخت یکسال گذشته. همانطور که آرام آرام آخرین روزهای سال را به انتها می‌رسانیم با این انرژی میتوانیم حس خودآگاه خود را با ماموریت روح خود یعنی نودشمالی همسو و هماهنگ کنیم. آنچه می‌تواند در این انرژی از شما پشتیبانی کند، نه منیت، که بخش عمیق‌تری از شماست، آن بخش خدایی انسان که امید به آینده‌ای زیبا را در تاریک‌ترین روزها همچون ستاره‌ای روشن نگاه می‌دارد.‌ در این انرژی از قدرت نفس و اراده‌تان برای رشد روح‌تان بهره بگیرید و از درسهایی که در طول سفر یکساله خورشید به دور زودیاک آموخته‌‌اید برای رشد دارمایی روح تان استفاده کنید.

 

پنجشنبه Venus Conjunct Jupiter
Mercury Conjunct Saturn

پیوند ونوس و ژوپیتر آغازی برای شروع عشق‌ورزی به خودتان و آنانی است که دوستشان دارید. از آنجا که این پیوند در نشان فردگرای قوچ انجام‌میشود تاکید بیشتر آن نه برای یافتن حس معنا و عشق در دیگران، که ابتدا در وجود خودتان است‌. ژوپیتر سیاره عرفان و سعادت و برکت و تجربه هایی است که به زندگی معنا و عمق بیشتری می بخشند و ونوس اصل میل طبیعی انسان و خلاقیت و الگوی خوداتکایی است و پیوند این دو در نشان قوچ تاکیدی برای یافتن زیبایی و ثروت نه در دنیای بیرون که در خودتان، احساس تان و قدرت اراده.تان است. در همین روز مرکوری نیز به سترن پیوند می‌خورد تا همراستا با انرژی خودشناسی و خوداتکایی ونوس/ژوپیتر، افکار خود را در جهات جدیدی سازماندهی کنید و با خود عهدی جدید ببندید‌. همانطور که ژوپیتر چشم اندازهای شما را درباره توانایی ها و قدرت خودتان به افق های دور می‌برد، همراستایی انرژی مرکوری/سترن آن چشم اندازهای را تبدیل به اهدافی برای زندگی خود می‌کند. این انرژی آغازگر شروع اهدافی است که از شما یک انسان مسوول و خردمند و بالغ می‌سازد و تاکید آن داشتن یک ذهن مثبت و خلاق و خردورز است که میتواند آینده شما را تغییر دهد

جمعه Mercury Enters Pisces
Venus Conjunct LILITH

برای ما که یک سال پر از خاطرات تلخ را پشت سر گذاشته ایم، این گذر فرصتی است تا بخش چپ مغز خود را از دردها بشوییم و رنج ها را با نیروی عشق و پذیرش حل کنیم. این سفر شفاست‌‌ . شفایی که تنها از طریق سکوت و حضور رخ می‌دهد و ما را به الوهیت پیوند می‌دهد. ما در می یابیم که در عشق و الوهیت و همدلی و دعا است که با دیگری پیوند میخوریم و با او یکی میشویم‌‌. این گذری است که شفقت را به ذهن‌ها و افکارها می آورد و بخشش را به دیدگاه ما دعوت می‌کند. در همین روز هم ونوس به کایرن پیوند می‌خورد و این یادگیری هنر تبدیل رنج‌ها به عشق و هنر تسلیم است.‌ این به ما می آموزد هر درد و رنجی را با هویت خود یکی نکنید، آن فقط بخشی از تجربه شماست و زندکی ادامه دارد.

از انجا که مرکوری نماد محیط اولیه آموزشی یعنی خانواده و مدرسه ابتدایی است، این فرصت خوبی است که به کودکان‌ خود شفقت به خود، بخشش و انعطاف‌پذیری را بیاموزید.
به کودکان خود بیاموزید شفقت به خود یعنی زمانی که با احساسات منفی و یا حتی شکست مواجه شدید، با خودتان مهربان باشید. یادگیری این مهارت در بزرگسالی به آنها کمک میکند تا با چالش‌های زندگی، توانمندتر روبرو شوند و به این ترتیب سلامت روانی افراد جامعه نیز بالاتر می‌رود.
همانطور که ونوس و کایرن نیز در این انرژی تنگاتنگ هم قرار گرفته اند، می آموزد که شکست های زندگی، تجربه هستند و شفقت داشتن به خود باعث کاهش ترس از شکست و افزایش اعتماد به نفس می‌گردد.
کودکانی که مهارت شفقت ورزی به خود را یاد می‌گیرند در بزرگسالی دچار خود انتقادی نمیشوند، از انتقاد و سرزنش دیگران سرخورده نمی‌گردند و به انسانهایی توانمند و با اخلاق تبدیل می‌شوند. انسانهایی که حتی از ریشخند و تمسخر دیگران نه تنها ناراحت نمی‌شود بلکه به آن به چشم تلنگری برای بهبود شخصیت خود بهره می‌جویند.

بنابراین

از این هفته برای آدم‌های اطراف و کودکان‌تان الگو باشید. سرزنش نکنید، انتقاد نکنید. دنبال مقصر نباشید و یادتان نرود
ما همواره باید هنگام مواجهه با مشکلات بجای پرسیدن چرا این اتفاق برای من می افتد
بپرسیم
این اتفاق برای من چه درسی دارد.

 

 

هفته تان پربرکت

15 پاسخ

    1. عزیزم با چه روشی شفقت رو به بچه ها آموزش بدیم؟ چون ما مدام هم بگیم شاید توجه نکنن برای بچه ها باید با عمل بهشون یاد داد

  1. ممنونم ماریاجان. این مطالبی که شما با ما اشتراک میگذارید من هیچ جایی نمی بینم . قدردان شماهستم.

  2. مرسى از مطالب اموزنده عزيزم نود شمالى در خرچنك دارم خانواده مادر و مادرى من بايد بفهمم درسم چيه بادر نظر گرفتن اينكه ترازو هستم و تعادل داشته باشم بى نهايت سپاسگزارم ❤️🙏

  3. ممنونم که باعث اشاعه خردورزی تو این جهان میشی 🕊💫💚 چند بار با دقت میخونم که برداشت بهتری داشته باشم☺️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *